אודות

שלום לכם שמי בועז ארגמן, וברוכים הבאים לאתר שלי.

 

החיים מזמנים לכולנו אין ספור מקרים והתרחשויות, אבל אנחנו לא נוטים לייחס להם חשיבות יתרה. מקרה רודף מקרה ואירוע חדש משכיח את קודמו, וכך חולפים להם חיים שלמים.

אך לעיתים אנחנו נתקלים בצבר אירועים שלא מאפשרים לנו להתחמק מהם, והם כאילו מסמנים לנו שהם לא יחדלו מלהתרחש עד שנתייחס אליהם ברצינות הרצויה.

וזה בדיוק הסיפור שלי עם חיידק הליקובקטר פילורי. את החיידק פגשתי לראשונה בגיל 29 כשהוא תקף את אבי. זה התחיל עם כאבי בטן שהלכו והתחזקו אצלו, ועם הזמן הופיעו עוד תסמינים כמו הקאות ושלשולים. לאורך מספר חודשים לא ייחסנו לזה חשיבות גדולה, חשבנו שאלו סתם בעיות במערכת העיכול כתוצאה מ"ווירוס שמסתובב" ושכנענו את עצמנו שתכף זה יעבור. אבל בפועל התסמינים הלכו והחריפו עוד ועוד. ורק אז השכלתי לקחת את אבי לרופא מומחה. הוא נשלח לבדיקת הליקובקטר ונמצא חיובי לחיידק. ולצערי החיידק כבר הספיק לגרום לו לבעיות לא פשוטות בגוף, ורק לאחר תקופה ארוכה מאוד של התמודדות קשה ומייסרת הוא הצליח לשוב לעצמו.

אבל מה שמדהים פה זה שבאותה תקופה בה אבי התמודד עם השלכות החיידק, 2 מחברי הקרובים התחילו לסבול מתסמינים דומים, כאן כבר ידעתי להפנות אותם במהרה לטיפול בחיידק והם הצליחו למגר את החיידק עוד בטרם הוא הספיק להזיק להם.

כפי שסיפרתי לכם הפעם הראשונה שנחשפתי לחיידק היה בגיל 29 ומאז למשך 6 שנים פגשתי עוד ועוד מכרים/חברים/שכנים שאיך שהוא נגלה לי שהם סובלים מתסמיני החיידק, ובזכות הייעוץ שהענקתי להם (בעזרת הניסיון שצברתי בתקופת המחלה של אבי)  הצלחתי לחלץ אותם בזמן מהתמודדות מסוכנת ומורכבת.

בשלב מסוים כבר הבנתי שאין זה יד המקרה. העובדה שכל כך הרבה מקרים של הליקובקטר פילורי נחשפים בפני לאורך תקופה כל כך ממושכת אומרת דרשני.

ופה נפל לי האסימון שכנראה יש לי שליחות של לעזור לאנשים הסובלים מהליקובקטר פילורי, ועלי למלאות אותה על הצד הטוב ביותר.

ובאותו רגע החלטתי לרכז את הידע שיש לי על החיידק, להעמיק ולהרחיב אותו. לאורך תקופה ארוכה הקדשתי את חיי לצורך לימוד היסטוריית החיידק, סיבותיו, תסמיניו, דרכי פעולתו, אבחנותיו, ודרכי הטיפול בו.

בתום תקופת לימוד זו חשתי מוכן לקחת את כל החומר היקר שצברתי על הליקובקטר ולהנגיש אותו לקהל הרחב. קיבלתי את ברכתם של רופאים מומחים בתחום לצאת לדרך, והקמתי את האתר הזה בו אני שואף למלאות את השליחות שלי במלואה, ולעזור לכמה שיותר אנשים להתמודד עם חיידק הליקובקטר פילורי בצורה המיטבית.

את האתר הזה אני רואה כמפעל חיי.

באתר תמצאו את כל הידע הרלוונטי לחיידק הליקובקטר פילורי. כיצד הוא פועל? איך ניתן לזהות אותו? איך נשמרים מפניו? כיצד ניתן למנוע אותו? ומהן הדרכים הטובות ביותר לטפל בו.

אז במידה ואתם סובלים מהחיידק, אני שמח שבחרתם להשתמש בידע שלי, ואני בטוח שזה יעזור לכם מאוד להתמודד עם החיידק ביעילות ובמהירות.

אז שיהיה לכם החלמה מהירה, בועז!

הליקובקטור
בועז ארגמן